Hokej - mládež

Hokejis JUNIOŘI HHK ZÍSKALI PRVNÍ MISTROVSKÉ BODY V NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

11. 11. 2018 – neděle – junioři
HHK VM – HC Hlinsko 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
Góly a asistence HHK: 12:39 Makovička (Báňa), 19:59 Bednář (Dundálek, Burian M.), 47:52 Bednář (Dundálek), 54:06 Burian M. (Dundálek, Havliš).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Svoboda) – Karásek, Báňa, Kameník, Doležal – Dundálek, Burian M., Bednář P. – Šandera, Havliš, Bednář D. – Procházka, Strádal, Makovička – Zacha. Rozhodčí: Čuňočka – Brzobohatý, Kráľ. Delegát: Jeřábek. Vyloučení: 2:5, navíc: Bříza (HLI) 10 + 20 + 25 za nesportovní chování. Využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:34 (11:11, 9:12, 8:11). Diváci: 42.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: chtěli jsme od začátku utkání hrát nátlakový hokej, což se nám v první třetině dařilo, až na dvě střídání. Dobře jsme napadali v útočné třetině a dostávali jsme soupeře pod tlak a výsledkem byly dvě branky v síti soupeře. Druhou třetinu jsme začali špatně, ustoupili jsme od náročné nátlakové hry a soupeř toho využil a po dvou prohraných buly v naší třetině soupeř srovnal. Ve třetí třetině jsme se vrátili ke hře z první třetiny. Přesto šel soupeř po naší hrubce do vedení. Následně jsme dokázali dobrou hrou v předbrankovém prostoru nejen vyrovnat, ale jít do vedení. To jsme udrželi až do konce utkání. Ještě jedna perlička, soupeř v poslední minutě se odhodlal k power play, my jsme se dostali do jeho třetiny a mohli jsme dát další branku, ale náš nejmenovaný střelec ze dvou metrů netrefil prázdnou branku. Všichni hráči podali bojovný výkon a zasloužili se o první body v nadstavbové skupině a hlavně v brance máme od obou brankářů jistotu, kterou potvrdil Míra Pestr.
Ostatní výsledky třetího kola: HC Strakonice – HC DDM České Budějovice 0:12, HC Chotěboř – HC Slavoj Český Krumlov 5:2.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK SI PŘIPSALI JEDNOZNAČNÁ VÍTĚZSTVÍ

10. 11 .2018 – sobota – starší žáci
HHK VM – BK Bystřice n. P. 9:0 (1:0, 4:0, 4:0)
Góly a asistence HHK: 14:49 Karmazín P. (Hammer), 24:28 Vrzal (Karmazín P.), 31:57 Modl (Vrzal), 33:04 Katolický M. (Musil), 34:17 Vejmola, 41:25 Modl (Vejmola), 43:34 Vrzal (Karmazín P.), 56:06 Modl (Karmazín P.), 59:16 Modl (Karmazín P.).
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Mašek – Karásek, Musil, Vejmola, Hammer, Krejčí, Jurný – Jašek, Strnad J., Němec - Bíbr, Katolický Š., Karmazín P. – Vrzal, Katolický M., Modl. Rozhodčí: Tichý – Juda M., Karásek. Vyloučení: 6:1, navíc: Bíbr – 10 minut OT za naražení protihráče.
Využití: 1:0, v oslabení: 0:0.
Diváci: 49.
Ostatní výsledky devátého kola: HC Ledeč n. S. – SK HS Třebíč 2:2, HC LM Pelhřimov – BK Havlíčkův Brod 3:13, TJ Náměšť n. O. – HC Dukla Jihlava 0:23.

10. 11. 2018 – sobota – mladší žáci
HHK VM – BK Bystřice n. P. 13:0 (6:0, 4:0, 3:0)
Góly a asistence HHK: 07:48 Petrčka (Mátl), 10:38 Petrčka, 13:10 Ostrý (Zeman), 14:32 Navrátil (Ostrý, Zeman), 18:27 Petrčka (Pavelka), 19:31 Nesvadba (Karmazín L., Černá), 28:24 Petrčka, 28:55 Ostrý (Zeman, Rašovský), 29:59 Zeman, 33:25 Mátl (Petrčka), 50:57 Karmazín L. (Doležal, Černá), 54:47 Navrátil (Doležal), 56:04 Černá (Pavlidis).
Antalík (Brož) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Nesvadba, Doležal, Caha – Ostrý, Mátl, Zeman – Rašovský, Petrčka, Pavelka – Pavlidis.
Rozhodčí: Strádal, Karásek.
Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 2:0. Diváci: 51.
Ostatní výsledky devátého kola: HC Ledeč n. S. – SK HS Třebíč 8:4, HC LM Pelhřimov – BK Havlíčkův Brod 5:8, HC Světlá n. S. – HC Dukla Jihlava 4:5.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 17. 11.  2018 Turnaj přípravek 2009, začátek turnaje v 9.45 h
(zimní stadion Velké Meziříčí).
Neděle 18. 11. 2018 HC Slavoj Český Krumlov – HHK VM junioři, začátek utkání v 11.00 h (zimní stadion Český Krumlov).
Text: Jaroslav Juda