HHK „B“ tým

16-ZaostrenoVMBK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HHK Velké Meziříčí „B" 6 : 7 po prodloužení (2 : 3, 1 : 1, 3 : 2,0:1)
Rozhodčí: Fiksa – Štětina, Balcar

Branky: 11. Jan, 16. Škorpík ( Peňáz ), 25. Jan ( Kintr ), 52. Jan, 54. Peňáz ( Škorpík ), 60. Peňáz (Šimon,Ludvík ) – 1. Štěpánek ( Pokorný ), 14. Barák ( Střecha L.,Vrána ), 19. Vrána ( Střecha L. ), 39. Pokorný ( Šoukal,Štěpánek ), 43. Střecha L. ( Kudláček J.,Tichý ), 53. Barák ( Šoukal,Střecha L. ), 63. Štěpánek ( Kudláček )
Vyloučení: 5 : 2, navíc trestné střílení proti HHK ( neproměněno ). Využití: 0 : 2. Oslabení: 0 : 0. Střely na branku: 35 : 37
HHK „B": Štourač ( Šeba ) – Pokorný, Střecha Libor – Chlubna,Bradáč - Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Barák, Smejkal,Vrána - Tichý
Výhra, porážka, výhra.Taková je bilance meziříčského béčka z posledních tří utkání, která všechna shodou okolností skončila v nastavení základní hrací doby. Jelikož obě vítězství jsou ze soupeřových kluzišť a prohra sice doma, ale se suverénem soutěže, tak je to vcelku úspěšná série. I nyní, v Bystřici, jsme sahali po třech bodech.Opět jsme však ztratili v poslední třetině dvoubrankový náskok.Tentokrát smolně v závěrečné power-play Zubrů, kdy už došly síly, protože jsme hráli pouze v jedenácti lidech.
Při hře 3 proti 3 v prodloužení nejprve hosté přežili trestné střílení, se kterým si Jiří Štourač bravurně poradil. A pak přišlo rozhodnutí z hole Lukáše Štěpánka.V čase 62 : 45 mu přihrával Jiří Kudláček.
Příští zápas odehrajeme v sobotu 8. 12. 2018 doma s béčkem Bíteše. Začátek v 17.15hodin.