Házená muži

Hazena znakPo zimní pauze se opět rozběhly souboje ve druhé házenkářské lize. Naši muži se doma postavili proti aktuálně 9. celku tabulky – brněnskému Sokolu Juliánov.

2. liga mužů Morava Jih – 12. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 31:27 (15:15)
Před zápasem byly papírové předpoklady na naší straně. Bohužel vstup do utkání jsme naprosto nezvládli. Velké množství technických chyb vedlo k tomu, že nás soupeř trestal a hned v úvodních minutách si vypracoval ná-skok 1:6. Po oddechovém čase se ale naše hra již srovnala a dokázali jsme srovnat vývoj utkání (8:9). Od této chvíle se hrála vyrovnaná partie a týmy se neustále střídaly ve vedení. Po první třicetiminutovce tak na tabuli svítila remíza 15:15.Do druhé půle jsme vstoupili s jiným rozestavením obrany, které soupeři dělalo problémy. Navíc v této pasáži vytáhl několik důležitých zákroků náš brankář, a tak jsme postupně soupeři odskočili (25:20). Bohužel nás neustále trápila častá vyloučení a následné sedmimetrové hody, po kterých soupeř opět dokázal korigovat skóre. Když 8 minut před koncem soupeř sérií tří branek snížil na 28:26, bylo zaděláno na závěrečné drama. To naštěstí naši hráči nepřipustili a zvítězili 31:27 a připsali si tak první jarní body. V příštím kole tým mužů zajíždí na palubovku předposledního KP Brna „B“, kde budeme chtít naplno bodovat. 7m hody: 2/2:7/9, vyloučení 6:2, diváků 53
Sled branek: 1:2, 1:6, 8:9, 15:14, 20:17, 25:20, 28:26, 31:27Sestava a branky: O. Poul, Libor Kotík – Vítězslav Večeřa (7), Pavol Živčic (7), Pavel Roub (5), Ladislav Šidlo (4/2), Jakub Bezděk (4), Jiří Kaštan (2), David Kubiš (1), Jan Lečbych (1), Tomáš Pažourek, Dominik Buchta, Pavel Křibala, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Michael Bezděk Tabulka a výsledky na webu: http://www.muzi.chf.cz