HHK vyhrálo v prodloužení

HHK vyhraHHK VM – Hokej Uherský Ostroh 6:5 PP (1:0, 3:3, 1:2 – 1:0)
Góly a asistence: 02:16 Matov (Šerý, Urban), 25:45 Dostál (Sobotka, Vlašín M.), 27:05 Střecha (Ambrož), 34:42 Ambrož (Matov), 44:15 Krča (Sobotka, Vlašín P.), 60:35 Sobotka (Dostál, Vlašín P.) – 25:17 Flora (Rauš), 28:52 Větříšek (Galuška L., Galuška V.), 33:09 Větříšek (Galuška V., Rauš), 43:50 Tomi (Beneš, Kučera Z.), 48:43 Kučera R. (Galuška V.).
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda J. (Svoboda I.) – Šerý, Vlašín P., Ambrož, Burian V., Pokorný, Vondráček – Vlašín M., Dostál, Sobotka – Krča, Střecha, Rozmarín (33. Burian L.) – Urban, Matov, Maštera.
Rozhodčí: Netopil – Kučera M., Tkáč. Delegát utkání: Cambal. Vyloučení: 5:4, využití: 0:1, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:26 (7:9, 15:5, 6:12, 1:0). Procentuální úspěšnost brankářů:
Juda J. (HHK) - 80,77 % - 21 zákroků. Diváci: 263.

Sobotní utkání, které sledovala rekordní divácká návštěva, této sezony začala předáním darů dlouholetému hráči, funkcionáři a trenérovi Miroslavu Horkému (na snímku), který se v minulém týdnu dožil významného životního jubilea.
Utkání se hrálo od úvodního buly ve vysokém tempu, které po šedesáti minutách skončilo nerozhodně. Proto následovalo prodloužení, ve kterém bleskově rozhodli domácí o plusovém bodu za výhru v prodloužení.
V dalším kole zajíždí první mužstvo HHK do Boskovic, kde na sebe narazí dva týmy, které v této sezoně ještě neprohráli. Utkání se hraje tuto sobotu od 17 hodin.