Remíza s Novým Městem nám ubrala sebevědomí

FotbalVrchovinaFC VM – SFK Vrchovina 3:3
Na fotografii je zachycen druhý gól utkání s Novým Městem (SFK Vrchovina), který vsítil ve 32. min. nový hráč Antonín Plichta. V závěru prvního poločasu padl třetí gól. Poločas tak zakončil výsledkem 3:0. V přestávce utkání by se jen velmi těžko našel hráč nebo divák, který by nevěřil v celkové vítězství. Také velmi aktivní diváci z Nového Města ztichli.

Radikální obrat v utkání a ztráta soustředění hráčů Velkého Meziříčí nastala po gólu soupeře, který nakonec dosáhl další dva góly a udržel konečný výsledek 3:3. Takováto změna je sice možná, ale značně neobvyklá. Utkání přineslo také dvě zranění důležitých hráčů, ale i ztrátu sebevědomí ostatních, což se potvrdilo ve výsledku následujícího utkání naší prohrou 5:0. Středeční domáčí mistrovské utkání vyžaduje soustředění a novou energii a zvláště diváckou podporu.

Text a foto: Antonín Dvořák