Juniorům ani žákům HHK se nedařilo

30-zaostrenovm16. 11. 2019 – sobota – junioři
HC Chotěboř – HHK VM 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Góly a asistence: 03:52 Marek O. (Kotrba, Petržílek), 43:46 Kvaček (Marek J.)– 48:14 Burian M. Sestava HC Chotěboř: Rulf (Holcner) – Jaroš, Pleskač, Marek V.,Frühbauer, Petržílek, Petržílek – Kotrba, Bačkovský, Slanař, Hospodka, Marek. J., Brdičko, Kvaček, Marek O., Stránský.

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Pestr) – Báňa, Pacalová, Kameník, Daňhel – Karásek, Burian M., Úlovec, Klár, Havliš, Šandera, Zacha, Kuřátko, Bartošek. Rozhodčí: Suchý – Kouba, Šťastná. Vyloučení: 3:5, využití: 0.0, v oslabení: 0:0. Střely na branku 40:35. Diváci: 50.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři na ledě Chotěboře. První třetina byla z naší strany taková ospalá, bez důrazu a kombinace. O přestávce jsme si k utkání něco řekli a rázem se obraz hry změnil, měli jsme dobrý pohyb a vytvořili jsme si spoustu šancí, ale branka nepadla. Po druhé třetině jsme měli vést o tři branky. Třetí třetina začala našim oslabením ve třech, to jsme ubránili a znovu jsme byli aktivnější a vytvářeli si šance. Soupeř z ojedinělé akce vstřelil druhou branku, ale my jsme dál bojovali a snížili na rozdíl jedné branky. Zkusili závěrečnou power play, ale naše zbytečné vyloučení nás připravilo o vyrovnání. Škoda neproměněných šancí ve druhé třetině. V dalším domácím utkání se musíme střelecky probudit a doufám, že budeme sbírat body.

Mladší a starší žáci HHK prohráli s Duklou Jihlava

16. 11. 2019 – sobota – starší žáci
HHK VM – HC Dukla Jihlava 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Strnad, Jurný, Čamek – Jašek, Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Hammer, Krejčí, Havlásek, Vejmola, Karmazín.Rozhodčí: Tichý, Strádal. Vyloučení: 6:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 33
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: zápas s Jihlavou byl vyrovnaný od začátku do konce, kdy o vítězství rozhodla naše chyba při střídání. Dnes nás podržel brankář a na druhé straně jsme nedokázali využít šance, které jsme si vypracovali.
16. 11. 2019 – sobota – mladší žáci
HHK VM – HC DUKLA JIHLAVA 2:8 (1:5, 0:2, 1:1)
Góly a asistence HHK: 05:05 Valík (Katolický Š.), 41:01 Katolický Š. Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík – Brož, Černá, Karmazín, Nesvadba, Caha, Valík, Zeman, Rašovský, Pavelka, Neumanová, Čížek, Pavlidis, Katolický Š. Rozhodčí: Tichý, Strádal. Vyloučení: 6:2, využití: 0:0, v oslabení: 1:1.Diváci: 45.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Soupeř nás předčil ve všech směrech. Největší problém byl před brankovém prostoru, kde pokrytí hráčů bylo nedůrazné a utkání bylo rozhodnuto po první třetině. Sice jsme se snažili v utkání ještě prosadit, ale fyzické síly nám už nestačily.
Program mládeže na tento týden:
Sobota 23. 11. HHK VM 5 třída – SK Telč, začátek utkání v 9.15 (zimní stadion Velké Meziříčí).
Sobota 23. 11. Turnaj 3 tříd ve Velkém Meziříčí, začátek turnaje v 11.15.
Neděle 24. 11. HHK VM junioři – Slavoj Český Krumlov, začátek utkání v 11.45 (zimní stadion Velké Meziříčí)