HHK B prohrálo v Telči

HokejistiSK Telč – HHK Velké Meziříčí „B“ 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Rozhodčí:Suchý – Kouba, Janči. Diváků: 167. Branky: 8. Berka (Šťastný, Kret), 11. Bína (Nohava), 38. Bína (Chvátal, Nohava) – 13. Barák (Malec),24. Šoukal (Hubl)
Vyloučení: 9:8,navíc Peterka (HHK)10 minut OT za nesportovní chování. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Střely na branky: 33:21. Telč: Havlík Adam (Kiessling) – Prokop, Havlík Jiří, Šťastný, Theimer, Tušer, Havlík Tomáš, Sokolík, Kubát, Kotrba, Smejkal David, Kret, Bína, Nohava, Chvátal, Prášek, Berka.

V.M. „B“: Svoboda David (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor – Peterka, Karásek – Chlubna – Kudláček Jiří, Štěpánek, Smejkal Lukáš – Malec, Barák, Hubl – Šoukal, Tůma Martin, Vrána.
Domácí hokejisté se ujali vedení v 8. minutě zásluhou Berky, který zakončil kombinaci Kreta se Šťastným.Bylo to v době úvodního tlaku Telče, která se od začátku zakousla do svého soupeře. Na dvougólový rozdíl zvýšil v 11.’ Bína, jenž našel skulinu mezi betony Davida Svobody.Asistenci si připsal Nohava.O dvě minuty později se dostali ke slovu i hostující hráčí. Po nahrávce Malce prostřelil Adama Havlíka Barák.Meziříčští po svojí brance vyrovnali hru a nepouštěli už tak často svého protivníka do zakončení.
Jejich zvýšená aktivita jim ve 24. minutě přinesla i vyrovnávací gól z hole Šoukala, kdy měl na jeho trefě podíl Hubl. Po srovnání stavu oba týmy produkovaly vynikající hokej se šancemi na obou stranách a početné publikum se mělo neustále na co dívat. Gól však vidělo jenom jeden a k jeho radosti ho dali domácí. Dvě minuty před koncem druhé části střílel opět Bína, když mu přihrávali Nohava s Chvátalem.
Poslední třetina už na stavu utkání nic nezměnila. Meziříčští se sice snažili alespoň o vyrovnání, ale jejich soupeř jim to svojí aktivní obranou neumožňoval. Na obou stranách tak zazvonili pouze tyčky, ale oba gólmani za svá záda už nic nepustili. A když žádný z týmů nevyužil ani jednu svoji početní výhodu, skončilo utkání těsným vítězstvím Telče.
Další výsledky: Polička – Náměšť 3:7; V. Bíteš „B“ – Bystřice 1:9; Zastávka – volno
V příštím kole, v neděli 1. 12. 2019, přijede na náš led nováček soutěže z Poličky. Začátek zápasu bude v 17.15.