Junioři HHK prohráli ve Strakonicích

16-ZaostrenoVM8. 12. 2019 – neděle – junioři
HC Strakonice – HHK Velké Meziříčí: 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Góly a asistence: 00:23 Kolařík (Rendl), 11:12 Vaněček (Žák), 39:54 Rendl (Kolařík, Koryťák), 42:10 Babor (Valdman), 52:41 Hokr (Kabele) – 15:44 Úlovec (Karásek, Báňa), 29:08 Nesvadba. Sestava HC Strakonice: Šipler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Koryťák, Kacbunda, Horejš – Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Smetana, Žák.

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Báňa, Kardoš, Kameník, Daňhel, Karásek, Burian, Úlovec, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Nesvadba, Bartošek. Rozhodčí: Jílek – Diviš, Tuháček. Vyloučení: 6:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku 39:32. Diváci:15.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: do nedělního utkání se Strakonicemi jsme po dlouhé ranní cestě vstoupili nekoncentrovaně a po hrubé individuální chybě jsme v první minutě prohrávali 1:0. Pak jsme hru vyrovnali, ale soupeř nám odskočil. Dali jsme kontaktní branku a čekala nás druhá třetina, tam se naše hra o hodně zlepšila a skóre jsme vyrovnali. Měli jsme dost šancí na zvrat utkání, ale položila nás branka 6 sekund před koncem druhé třetiny. Ve třetí třetině jsme chtěli utkání otočit, ale soupeř přidal další dvě branky a bylo rozhodnuto. Toto utkání se nám vůbec nepodařilo a musíme se soustředit na další dvě utkání na domácím ledě.

Mladší žáci HHK porazili vrstevníky Horácké Slavie Třebíč. Starší žáci, z důvodu rozsáhlé marodky soupeře utkání odložili

7. 12. 2019 – sobota – mladší žáci
HHK VM – SK HS Třebíč 8:2 (4:0, 1:1, 3:1)
Góly a asistence HHK: 02:36 Katolický Š. (Černá), 3:12 Pavelka (Katolický Š.), 12:50 Katolický Š., 17:01 Katolický Š. (Rašovský), 38:53 Pavlidis, 42:59 Rašovský (Katolický Š.), 54:40 Katolický Š. (Černá), 59:22 Havlásek (Katolický Š.). Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík (Brož) – Černá, Karmazín, Nesvadba, Havlásek, Matuszek, Rašovský, Pavelka, Neumanová, Pavlidis, Katolický Š., Kratochvíl.
Rozhodčí: Pacalová, Strádal, Vyloučení: 1:5, využití: 1:0, v oslabení: 0:1. Diváci: 42.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: v utkání jsme byli jasně lepším týmem. Soupeře jsme přehrávali kombinačně i v osobních soubojích a hlavně jsme se prosadili střelecky, kde jsme v předešlých utkáních měli velké problémy.
Program mládeže na tento týden:
Sobota 14. 12. BK Havlíčkův Brod – HHK VM mladší žáci, začátek utkání v 9.30 (zimní stadion Havlíčkův Brod).
Sobota 14. 12. BK Havlíčkův Brod – HHK VM starší žáci, začátek utkání v 11.30 (zimní stadion Havlíčkův Brod).
Sobota 14. 12. SKLH Žďár nad Sáz. – HHK VM 5 třída, začátek utkání v 13.30 (zimní stadion Žďár nad Sázavou).
Sobota 14. 12. Turnaj 4. tříd ve Žďáře nad Sázavou.
Neděle 15. 12. HHK VM junioři – Vajgar Jindřichův Hradec, začátek utkání v 12.15 (zimní stadion Velké Meziříčí).