Běh Libušiným údolím si atleti užili

Atletika1V sobotu 10. října se pořádal 51. ročník Běhu Libušiným údolím. Závody se konaly za krásného podzimního počasí.
V kategorii mužů jsme měli jediného zástupce překážkáře Ivoše Březku, který se v konkureci můžu ‚specialistů‘ vůbec neztratil a doběhl si pro 7.místo.
Největší zastoupení jsme měli mezi mladšími žáky, kde si Oliver Harvey doběhl suveréně pro 1. místo. Na 4. místě se dále umistíl Adam Koudelík. Oba chlapci se příští rok posouvají do starší kategorie.

První z ročníku 2008 mezi mladšími žáky byl Jan Doležal na 6.místě pronásledovaný 7. Tomášem Pipkem. Oba budou v příštím roce určitě velkou oporou družstva mladších žáků.
Mezi ml. žákyněmi jsme měli jedinou zástupkyni, Adélu Petulovou, která doběhla na 8. místě.
Vzhledem k aktuálním vládním nařízením byly další závody běžeckého poháru zrušeny.