Gebre Selassie skóroval

micudaV předehrávce třiadvacátého kola německé bundesligy Brémy doma šokovaly Frankfurt a zvítězily 2:1.
Frankfurt odmítl šanci posunout se na třetí místo německé bundesligy a po prohře v Brémách 1:2 si zkomplikoval cestu do Ligy mistrů.

Ve formě hrající Eintracht sice poslal do vedení v první půli André Silva, po poločase ovšem vyrovnal český exreprezentant a kapitán Brém Theodor Gebre Selassie. Obrat poté dokonal Sargent a Brémy tak senzačně porazily Frankfurt doma 2:1 a zajistily si tak cenné tři body v boji o záchranu, narozdíl od minulé sezóny mají ale od sestupového pásma bezpečnou rezervu. Za Werder tradičně nastoupil i další Čech, brankář Jiří Pavlenka.
Brémy nyní zaujímají 12. místo v tabulce a na sestupové pásmo mají náskok 8 bodů.