Hokej: Havlíčkův Brod rozhodl v závěrečné části

HokejHHK Velké Meziříčí 1:5 (1:0, 0:1, 0:4) BK Havlíčkův Brod
Sestavy: HHK Velké Meziříčí – Štourač (Juda J.) – Ambrož, Báňa, Vlašín P., Svoboda, Burian V., Slabý, Kochánek – Strnad, Juráň, Rozmarín, Michalčuk, Mojdl, Horký, Maštera, Pejchal, Křenek, Burian M., Paták, Střecha F. BK Havlíčkův Brod – Nedvěd (Chaloupek) – Kliment, Nepokoj, Najman, Ludvík J., Čermák, Janoušek – Krejčí, Voříšek, Cachnín, Mlynář, Čejka, Bulín, Ludvík T., Machovský, Holenda, Kalač, Vacík, Tecl

Branky a nahrávky: HHK 19:24 Maštera (Burian V., Strnad), BK 34:01 Bulín (Cachnín, Čermák), 44:53 Voříšek (Janoušek, Vacík), 46:25 Cachnín (Čejka), 54:39 Mlynář (Tecl, Holenda), 58:36 Voříšek (Vacík, Najman). Procentuální úspěšnost brankářů: HHK Štourač – 82,76% – 29 zákroků, BK Nedvěd – 97,22 % – 35 zákroků. Vyloučení: 4:6, využití 1:1 v oslabení 0:1. Střely na branku 36:34 (9:15, 9:10, 18:9 – 0:0). Diváci 164. Rozhodčí. Mejzlík – Augusta, Kučera.
Velkomeziříčští hokejisté dnes sehráli poslední přípravné utkání na domácím ledě.
V duelu s havlíčkobrodským bruslařským klubem šli v závěru první třetiny zásluhou Vojtěcha Maštery do vedení. Další puk již ale meziříčští za pozorně chytajícího Nedvěda nedostali. Naopak hosté byli v závěrečné třetině velmi produktivní a dokázali odskočit až na konečných 1:5.
Poslední přípravné utkání odehraje HHK Velké Meziříčí v úterý 14. 9. v 18:00 ve Žďáře nad Sázavou. Autor: Jiří Mráz
Text a foto: Jiří Mráz