Benfika doma vítězně s Bedřichovem

FCVMOd začátku utkání naši hráči diktovali tempo hry, gólu se však dočkali až ve druhém poločase, kdy se hlavičkou prosadil Chalupa. V rozmezí osmi minut pak naši hráči dokázali vstřelit tři góly, když se po pěkných kombinacích prosadil Mezlík s Vošmerou a samostatný únik proměnil Mirek Malata.
Hosté pak dokázali vstřelit dva góly ke konci zápasu a upravili tak kosmeticky konečné skóre na 4:2.

FC Velké Meziříčí B 4:2 (0:0) TJ Sokol Bedřichov
Góly: 52. Chalupa Patrik, 70. Vošmera Filip, 73. Mezlík Pavel, 78. Malata Mirek - 86. Hruška Josef, 89. Lacina David. Rozhodčí: Svoboda Patrik, Kylar Roman, Kříž Jan, Beneš Jaroslav.Počet diváků: 70. FC VM B: Dubec - Malata Mar., Bibr, Urbánek (75. Mužátko), Mička, Mezlík (84. Chodák), Vošmera, Chalupa, Crkal (61. Puža), Ráliš, Malata Mir.
Hodnocení trenéra Libora Švece: Dnes nás čekal náročný zápas, jsem velmi rád, že jsme ho zvládli. Myslím, že výhra je zasloužená. Mrzí mě ale dva obdržené góly v závěru utkání.
-FCVM-

    Reklama
  • Skauti
  • Výstava Šurda
  • Zvěřinové hody
  • Agro účetní
  • ML_prodejce
Nahoru