Dorostencům se vstup do „jara“ podařil

Hazena znak2. liga starší dorost Morava – 14. kolo

TJ Sokol V. Meziříčí – TJ Sokol Horka nad Moravou 41:35 (21:13)
Dorostenci vstoupili do utkání s nasazením a rychle si vybudovali náskok 5:1.

Vobraně byl dobrý pohyb a v útoku jsme se prosazovali po několika rychlých přihrávkách z individuálních akcí. Ve třetí desetiminutovce se nám podařilo zrychlit tempo hry a odskočit na pohodový poločasový výsledek 21:13. Do druhé půle jsme nevstoupili podle představ a stále jsme nechávali soupeře pouze na osmibrankový rozdíl. V závěru dorostenci z Horky přitvrdili na obraně, neproměnili jsme několik vyložených šancí a rázem to bylo o čtyři branky (56. min. 36:32). Díky vynikajícím zákrokům Tomáš Krčála jsme si udrželi dostatečný náskok a v závěru jsme již nedopustili žádné drama. Střelecký koncert předváděl Vojta Svoboda, který vsítil soupeři 18 branek.
V příštím utkání zajíždí družstvo dorostu do Litovle.
7m – hody 6/3:3/2 vyloučení: 4:2, diváků 52.
Sled branek: 5:1, 8:5, 13:9, 19:9, 21:13, 26:18, 34:24, 36:32, 41:35
Sestava a branky: Tomáš Krčál – Vojtěch Svoboda (18), Štěpán Fiala (9), Petr Kavka (4), Jan Hnízdil (4), Dominik Buchta (3), Roman Juhoš (2), Alex Cerkal (1), Dominik Šroler, trenéři Petr Kavka a Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.