FOTBAL: Áčko v pohledném utkání porazilo Kroměříž

Fc Kromeriz9. 5. 2022
Ve 27. kole MSFL se hrál na Tržišti velmi svižný a pohledný fotbal z obou stran. Do vedení šli už ve druhé minutě hosté, náš tým to však nepoložilo a ještě do konce poločasu jsme dokázali stav utkání otočit. Ve druhém poločase jsme přidali ještě třetí gól a konečný stav utkání tak byl 3:1.

FC Velké Meziříčí 3:1 (2:1) SK HS Kroměříž
Branky: 20. Demeter R., 45. Demeter R., 64. Plichta – 3. Zavadil. Rozhodčí: Volek – Bělák, Svoboda. Diváci: 311. FC VM: Kolář – Pavlík, Mucha, Komínek (C), Bouček (86. Vašíček) – Puža, Šuta (74. Urbánek), Demeter P., Demeter R., Nedvěd – Plichta (74. Malata Mir.). Kroměříž: Dostál – Zavadil, Tiahlo, Matoušek, Vyhlíd (74. Sklenář), Cupák, Surynek, Hroník (16.Mlčoch), (46.Novotný), Jeleček, Plecitý (64. Červenka), Lhotecký (46. Votava).
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka:
Na Kroměříž jsme si věřili díky podzimnímu zápasu a jsem rád, že se nám dnes podařilo vyhrát. Zápas beru jako vyrovnaný, kdy my jsme své šance proměnili a hosté naštěstí ne a to dnes rozhodlo, že máme 3 body.
Další utkání sehrají naši fotbalisté v pátek 13. 5. v Hlučíně. Výkop utkání je v 19.00.