• Medřičské listy
  • Sport
  • Žáci TJ Efekt Křižanov přivezli dvě medaile z krajského kola atletického čtyřboje

ZaciKrizanov1V neděli 5. června 2022 se na atletickém stadionu v Třebíči uskutečnilo krajské kolo atletického čtyřboje ČASPV. TJ Efekt Křižanov reprezentovala početná výprava 15 dětí.

Skvělý výkon předvedl Vojta Vávra, který zvítězil ve všech čtyřech disciplínách a zaslouženě získal titul krajského přeborníka. Výborný výkon a zlepšení svého maxima předvedl také Vladimír Zástěra. V nabité konkurenci kategorie mladších žáků vybojoval bronzovou medaili.
Mezi mladšími žákyněmi zaujala bojovným výkonem teprve osmiletá Vendulka Vávrová, které celkové 5. místo zajistilo postup do republikového finále. Dalšími závodníky, kteří postupují do republikového finále jsou na 5. místě Ondřej Dlouhý a na 6. místě starší žákyně Michaela Rohovská.