Muži dovezli bod z Napajedel

Hazena2. liga mužů Morava Jih – 14. kolo
TJ FS Napajedla – TJ Sokol Velké Meziříčí 23:23 (10:12)
V neděli ráno odjížděli muži na důležitý zápas do Napajedel. Ovšem chřipková epidemie se nevyhnula ani našemu týmu a tak jsme odjížděli v kombinované sestavě, pouze s jedním hráčem na střídání.

Vstup do utkání se nám ovšem vydařil na výbornou a rychle jsme vedli (10. min 2:6). Soupeř byl sice v útoku aktivnější, avšak řada jejich akcí skončila na našem dobře chytajícím brankáři Poulovi. I přesto do poločasové přestávky soupeři snížili na rozdíl pouhých dvou branek.
Ve druhé půli se odehrál ten pravý boj o body. Ve 36. minutě jsme sice odskočili, díky brankám Šidla o 4 branky (11:15). Poté se nám přestalo dařit v útočné fázi a soupeř začal zápas otáčet na svoji stranu (38. min 18:17). Závěrečná desetiminutovka byla velice vypjatá, ovšem naši hráči v sobě ještě našli zbytky sil a dokázali smazat dvoubrankové manko a dovést zápas do konečné remízy.
V příštím kole zajíždíme na půdu brněnského Juliánova, odkud bude potřeba dovést body za výhru.
Sled branek: 2:2, 2:6, 6:9, 8:12, 11:15, 13:16, 18:17, 21:19, 22:21, 23:23
7m hody 4/6:1/2, vyloučení 4:3, diváků 69
Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Ladislav Šidlo (8/1), Vítězslav Večeřa (6), Strašák Pavel (2), David Kubiš (3), Miloš Necid (3), Jan Lečbych (1), Pavol Živčic, trenéři Ladislav Šidlo a vedoucí družstva Michael Bezděk.