Meziříčští hokejisté naplno bodovali na ledě Hodonína!

HHK Hodon10. 12. 2022
SHKM Baník Hodonín 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) HHK Velké Meziříčí
Sestavy: SHKM Baník Hodonín: Holík (Dolíška) – Šmach, Němec, Škápik (A), Kališ, Polesný (A), Rauš, Kučera – Peš, Matějka, Medek, Popelka, Krejčiřík, Bartes, Charvát, Štědrý, Hložánek, Sajdl (C), Krejčí, Dufek.

HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda J.) – Vlašín (A), Sedláček, Švejda J., Ambrož (C), Buchal, Slabý, Trnka – Dupljaku, Oščádal, Škvrně, Juráň, Burian V., Vedral, Maštera, Strnad, Křenek (A), Nesvadba, Doležal, Střecha F. Branky a nahrávky: SHKM Baník Hodonín: 35:49 Krejčiřík (Dufek, Škápik). HHK Velké Meziříčí: 29:06 Oščádal (Ambrož, Slabý), 42:42 Švejda J. (Křenek, Juráň), 46:35 Křenek (Ambrož, Oščádal). Procentuální úspěšnost brankářů: SHKM Baník Hodonín: Holík – 86,36% – 19 zákroků – 58 min. HHK Velké Meziříčí: Slavíček – 98,03% – 50 zákroků – 60 min. Vyloučení: 8:11. Využití: 1:3, v oslabení 0:0. Střely na branku: 51:22 (18:6, 16:8, 17:8 – 0:0). Diváci: 725. Rozhodčí: Vaněk – Kučera, Peluha.
Hokejisté Velkého Meziříčí v náročném utkání na ledě Hodonína vybojovali cenné vítězství a odrazili se ode dna tabulky!
V utkání 6. kola na Zimním stadionu Václava Nedomanského padaly branky pouze v přesilových hrách. Do sestavy Velkého Meziříčí se vrátili útočníci Vladimír Oščádal a David Křenek a právě tito hráči byli u všech branek VelMezu.
Skóre utkání otevřel před polovinou zápasu přesnou střelou Vladimír Oščádal. Domácí srovnali po šesti minutách, kdy se v přesilovce trefil Krejčiřík. Na začátku třetí třetiny domácí dvakrát faulovali a Velkomeziříčští dokázali obě nabídnuté přesilovky zužitkovat a odskočit do vedení 3:1, skórovali Jan Švejda a David Křenek. Vedení Velkomeziříčští i přes závěrečný tlak Hodonína udrželi až do závěrečné sirény a připisují si důležité body.