Fotbalisté se vrátili ze Zlína bez bodů

FotbZlin25. 10. 2022
Bez bodového zisku se vrátili naši fotbalisté ze Zlína. Proti juniorce ligového Zlína nepodali špatný výkon, na zisk bodů to však bohužel nestačilo. Domácí tým si i v sestavě s velezkušenými Jiráčkem a Fantišem došel pro vítězství 2:1.

FC Trinity Zlín B 2:1 (1:0) FC Velké Meziříčí
Branky: 38. Hellebrand, 55. Fantiš – 62. Franěk. Rozhodčí: Vejtasa – Grečmal, Silný. Diváci: 105.
FC Trinity Zlín B: Šiška – Němeček, Jura, Hellebrand (66. Kovinič), Jiráček (C), Fantiš, Číž (78. Chrudina), Trtek (66. Uhřík), Valenta (66. Hartman), Mlýnek, Hrdlička (90. Červinka). FCVM: Lancman – Puža (C), Šuta, Franěk, Partl (64. Bílý), Plichta, Malata Mir., Sysel, Karmazín (78. Štourač), Mucha, Vašíček (70. Malata Mar.)
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Po prvním vyrovnaném poločase jsem i přes naši ztrátu věřil, že jsme schopni minimálně remizovat, bohužel jsme nechytli začátek druhé půle, kde nám domácí odskočili na dvougólové vedení a ikdyž jsme snížili, tak domácí i přes ještě námi nastřelenou tyč dotáhli v klidu zápas do výhry. Nám dnes něco chybělo a proto odjíždíme bez bodu.