S Hlučínem bylo na víc

mic51. 11. 2022
Favoritem utkání 13. kola MSFL byli před zápasem hosté. Hned ve 4. minutě tuto prognózu potvrdil gólem Smékal, poté se hra vyrovnala a náš tým si vypracoval gólové šance, podruhé se však gólově opět radoval tým Hlučína. Ve druhém poločase se výkon našeho týmu ještě zlepšil, střídající Dolejš snížil na 1:2 a naše mužstvo si vytvořilo další šance, kterými mohlo otočit vývoj utkání. Poslední slovo však měli hosté, kteří třetím gólem zpečetili výhru 1:3.

FC Velké Meziříčí 1:3 (0:2) FC Hlučín
Branky: 53. Dolejš – 4. Smékal, 42. Smékal, 88. Šindler. Rozhodčí: Gasnárek – Marek, Rygl. Diváci: 295. Sestava FC VM: Lancman – Puža (C), Bílý (46. Dolejš), Šuta, Franěk, Plichta, Malata Mir., Sysel (71. Partl), Karmazín, Mucha, Vašíček. Sestava FC Hlučín: Lapeš – Hasala, Holzer (90. Kocur), Tomšů, Šindler, Ptáček (73. Buchvaldek), Praus (73. Zajíček), Putyera, Plesník (C), Smékal (77. Mládek), Moučka.
Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Myslím, že jsme prohráli nezaslouženě. Nemáme se za co stydět a byli jsme hlavně v druhé půli víc než vyrovnaným soupeřem. Hráči, až na pár výjimek, plnili co jsme si řekli, ale rozhoduje se ve vápnech a tam byli hosté efektivnější, proto mají 3 body. Je to škoda, protože dnes minimálně na bod bylo.
http://www.fcvm.cz/ 

TabFotb copy

    Reklama
  • JelVila11_23
  • Prodej masa, drubez
  • Nábor fotbal
Nahoru