Béčko Zlína doma zdolalo Velké Meziříčí

MicFC TRINITY Zlín B 2:1 (1:0) FC Velké Meziříčí
Branky: 38. J. Hellebrand, 55. A. Fantiš – 62. T. Franěk 10.
V zápase bylo favoritem Zlínské béčko, které tuto roli v domácím zápase s Velkým Meziříčím potvrdilo.

Domácí šli do vedení
Domácí vstoupili do utkání lépe a svého soupeře přehrávali. Po celý poločas si domácí udržovali herní převahu. Z té pramenilo také množství solidních příležitostí, ale ujala se však pouze Hellebrandova trefa z trestného kopu – ve 38. minutě 1:0. Do kabin tak odcházeli domácí s jednobrankovým náskokem.
Domácí si výhru pohlídali
V podobném duchu domácí pokračovali i po změně stran, v některých fázích byla jejich převaha ještě výraznější, a po zásluze se díky Fantišovi dočkali druhého úspěchu – 2:0 v 55. minutě. Po chybě v rozehrávce domácích se však dostali hosté do hry, a to když se v 62. minutě prosadil hostující Franěk. Po kontaktním gólu domácí znervózněli a hosté sahali po vyrovnání, když nastřelili dokonce i tyč. Domácí však šance ustáli bez úhony a z utkání nakonec berou všechny body.