Opava odváží z Velkého Meziříčí všechny body

HokOpava5. 11. 2022
HHK Velké Meziříčí 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) HC Slezan Opava
Sestavy: HHK Velké Meziříčí: Slavíček (od 35. minuty Juda J.) – Ambrož, Trnka, Slabý, Sedláček, Švejda, Koželuh – Juráň, Dupljaku, Burian V., Oščádal, Doležal, Střecha T., Maštera, Strnad, Křenek.

HC Slezan Opava: Piták (Sotlar) – Šindelář, Thiel, Pachula, Štěpánek, Kocián, Ludvík, Věntus – Kadula, Wolf, Horný, Vojkůvka, Beránek, Zelenka, Tomsa, Štindl, Vojtovič, Rousek, Krupa, Buršík. Branky a nahrávky: HHK Velké Meziříčí: 29:44 Juráň (Sedláček, Dupljaku). HC Slezan Opava: 32:36 Štěpánek (Šindělář, Štindl), 56:07 Šindělář (Wolf, Vojtovič). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1, v oslabení 0:0. Střely na branku: 0:0, (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0). Diváci: 289. Rozhodčí: Čech F. – Čelechovský M., Kučera T.
I druhé vzájemné utkání Velkého Meziříčí s Opavou končí těsným vítězstvím Slezanu. Konečnou podobu dal výsledku v 57. minutě z ojedinělé šance hostujícího týmu kapitán Opavy Šindelář.