Přespolní běh O pohár století

Poh stol3V sobotu 14. 4. proběhl již 49. ročník tohoto přespolního běhu v Zámeckém parku vPacově. Do Pacova jsme se tentokrát vydali s menší skupinkou atletů primárně se st. aml. žactvem, kterým se započítávají body do běžeckého poháru.

Petr Vokoun potvrdil svoji nepřekonatelnost na Vysočině a potřetí suverénně vyhrál vkategorii st. žactva. Velmi dobře se vedlo i Elišce Malouškové, která získala stříbrnou medaili.
V kategorii ml. žactva doběhl Dominik Manďák pátý a to mu přineslo také body do celkového hodnocení poháru.
Po sériích nesoutěžních běhů pro nejmenší se tentokrát běžel soutěžní běh na 100m v kategorii ročníky 2011 a mladší, kde si Jaroslav Caha doběhl pro druhé místo.