Tenisový turnaj ve smíšené čtyřhře Křižanov Open 2018

TenTurn1V sobotu 8. září se za krásného slunečného počasí uskutečnil již 9.ročník tenisového turnaje ve smíšené čtyřhře Křižanov Open 2018. Od časných ranních hodin až do pozdního večera byly k vidění velmi vyrovnané a dramatické souboje o konečné umístění. Poháry byly samozřejmě určeny jen pro stupně vítězů, ale originální medaile a hodnotné věcné ceny byly připraveny pro všechny soutěžící dvojice.

Stalo se již tradicí, že spolu s turnajem dospělých vyhlašujeme i výsledky žákovského turnaje chlapců a dívek, který probíhá dvoukolově systémem každý s každým po celé prázdniny. Celkem děti odehrály 62 zápasů, některé z nich na velmi vysoké tenisové úrovni. A tak i děti obdržely za své bojovné výkony z rukou paní starostky kromě pohárů i medaile, diplomy a věcné ceny od sponzorů. Děkujeme všem členům tenisového klubu a ostatním nadšeným dobrovolníkům, kteří nám pomohli úspěšně zvládnout organizaci celé této náročné akce.