Křižanovští doma odevzdali všechny body

FotbalA Křižanov. Ve II. třídě OP mladších žáků ve fotbale přivítal Křižanov doma mladé fotbalisty z Herálce, kteří ještě nezískali žádné body. Na hřišti to ale nebylo znát. Herálečtí byli od začátku pohyblivější a důraznější. Přijeli si pro body.

Křižanovští zahájili zápas ve vlažném tempu. Hosté již v 8. min. prvního poločasu Marešem vstřelili první branku utkání. Ve 25. min. přidal druhou branku Vašík. Z ojedinělých útoků domácí neskórovali, tak do kabin si hosté odnášeli dvoubrankové vedení.
Ve 36. min. druhého poločasu domácí Nedoma vlastním gólem zvýšil pro hosty na 3:0. Přízemní střelou ve 42.min. hostující Vašík přidal 4. branku. Domácí Szojma po samostatném úniku snížil v 53. min. Ještě měli domácí v závěru zápasu šance změnit stav, ale výsledek zápasu nezměnili.
Výsledek utkání Křižanov – Herálec 1:4 (0:2). Branky: 53. Szojma – 8.Mareš, 25. Vašík, 36. Nedoma (vl.), 42. Vašík. Rozhodčí Beneš Tomáš. Diváci: 25. Sestava Křižanov: Smejkal, Frantl – K, Pejchal, Nedoma, Anděl, Marek, Engelhart, Hedvábný, Prudek, Szojma.Trenér Křižanova p. Marek: Hosté byli po celý zápas lepší. Chyběli nám čtyři hráči základu. Kluci byli pomalí, chyběla bojovnost. Dělali jsme zbytečné chyby. Po zásluze jsme prohráli. Jakub Švec
Další výsledky: Moravec – Radešínská Svratka 1:0 (0:0)
Rožná – Velké Meziříčí B. 3:2 (1:2)
Příští zápas odehraje Křižanov 29. 9. 2018 v 10.00 v Hamrech nad Sázavou.