Dorostenci v přestřelce podlehli Vsetínu

Hazena _2. liga starší dorost Morava – 16. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – KH Zbrojovka Vsetín 34:38 (19:22)
Proti favorizovanému Vsetínu vstoupili naši dorostenci dobře a udržovali si mírné vedení, když fungovala především spolupráce spojek a pivota.

Mezi 17.–20. minutou si naši hráči vybrali „slabší chvilku" a hosté šli do pěti brankového vedení. Do šaten se podařilo z manka dvě branky umazat na poločasový výsledek 19:22.
V druhé půli přestřelka pokračovala. Našemu týmu se podařilo sedm branek v řadě. V obraně se dařilo lépe pokrývat střelce soupeře a Tomáš Krčál přispěl již třetí chycenou sedmičkou v utkání k tříbrankovému vedení. V 52. minutě za stavu 32:32 jsme nevyužili slibné brankové příležitosti. Soupeř překlopil vedení na svoji stranu. V závěru jsme již neměli síly na zvrat a místo vyrovnání udělali technické chyby. V utkání jsme tak podlehli v poměru 34:38. I když dorostenci neodehráli špatné utkání dalo se na vítězství proti herně vyspělejšímu soupeři dosáhnout. Střelecky tým táhl Štěpán Fiala autor 13 branek.
V příštím utkání zajíždí družstvo dorostu do Rožnova pod Radhoštěm.
7m-hody 1/1:3/0 vyloučení: 1:1, diváků 52
Sled branek: 2:1, 5:4, 10:15, 15:16, 19:22, 27:25, 30:27, 32:33, 34:38
Sestava a branky: Tomáš Krčál – Štěpán Fiala (13), Petr Kavka (7), Vojtěch Svoboda (6), Jan Hnízdil (4), Dominik Buchta (3), Alex Cerkal (1), Roman Juhoš, Dominik Šroler, trenéři Petr Kavka a Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.