Tříkráloví koledníci byli odměněni

Sbirka1Výtěžek letošní Tříkrálové sbírky, který činil o 250 tisíc Kč více než v roce 2017, svědčí nejen o obrovské solidaritě lidí a ochotě pomáhat potřebným, ale také o nadšení a darování volného času téměř dvou tisíc koledníků na území žďárského okresu. Jako poděkování pro ně uspořádala Oblastní charita Žďár nad Sázavou v průběhu ledna hned několik akcí.

První z nich byl již tradiční Tříkrálový koncert v Novém Městě na Moravě.
Malí i velcí koledníci z Velkého Meziříčí a okolí mohli zhlédnout divadelní představení Zlatovláska od Víti Marčíka v Jupiter clubu (viz foto dole).
Pro koledníky ze Žďárska, Novoměstska a okolí bylo k poslednímu lednu připraveno promítání filmu Psí poslání v kině Vysočina ve Žďáře nad Sázavou. Ani koledníci z okolí Bystřice nad Pernštejnem nebyli o odměnu ochuzeni. Pro ně se podařil zajistit bezplatný vstup do bazénu v Bystřici nad Pernštejnem.
„Všem koledníkům velmi děkujeme a budeme se těšit zase příští rok," vzkazuje ředitelka žďárské Charity, Ing. Jana Zelená.
Tyto akce by Oblastní charita Žďár nad Sázavou nemohla uspořádat bez podpory a ochoty farnosti sv. Kunhuty v Novém Městě, Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí, Kultury Žďár p. o. a Areálu sportu a kultury Bystřice nad Pernštejnem. „Tímto všem děkujeme za podporu a bezplatné zapůjčení prostor," vzkazuje závěrem Jana Zelená.

-jim, red-

Sbirka

    Reklama
  • Servis lesni techniky
  • Grilovani
  • Malirstvi
  • Prodej masa, Vanoce
  • Nábor fotbal
Nahoru